2024.04.20, Szombat
Munkahelyi mérnök/Technikus - Laterex Építő Zrt.

2020.11.30. 15:50

A közel 300 fős Laterex cégcsoport dinamikusan fejlődő, több évtizedes szakmai múlttal rendelkező magyar tulajdonú, stabil gazdasági hátterű építőipari cégcsoport. Tevékenységünk felöleli a magasépítési iparág valamennyi területét. Az elmúlt évek során jelentős számban építettünk ipari, kereskedelmi, lakó, egészségügyi és közösségi épületeket, illetve számos komplex felújítási, átalakítási feladatot valósítottunk meg, a kor követelményeinek és adott esetben a műemlék épületek sajátosságainak megfelelően.

Amit kínálunk

  • teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony;
  • pontos, kiszámítható bérfizetési morál;
  • céges mobiltelefon;
  • SZÉP kártya, vidéki bejárási támogatás, egyéb jóléti juttatások;
  • stabil, megbízható cégcsoporti háttér;
  • szakmai fejlődési-, és előrelépési lehetőség;
  • rendezett, igényes munkakörnyezet a Duna parton;
  • családias hangulat, összetartó csapat;
  • hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégcsoportnál.

Főbb feladatok, munkák

  • A kivitelezés során a főmérnök és az építésvezető irányítása alatt mérnöki feladatok ellátása;
  • anyagmennyiségek, anyagszükséglet felmérése;
  • árajánlatok bekérése, ártükör összeállítása, alvállalkozói szerződések előkészítése;
  • felmérési naplók igazolása;
  • a kivitelezési tevékenység dokumentumainak kezelése, nyilvántartása;
  • leversenyeztetett munkák szükség szerinti helyszíni egyeztetése más szakágakkal;
  • műszaki tartalmak egyeztetése tervezőkkel, alvállalkozókkal;
  • helyszíni bejárásokon való részvétel.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • szakirányú felsőfokú végzettség (építőmérnök/építészmérnök/műszaki menedzser), vagy szakirányú technikusi végzettség;
  • minimum 2-3 éves kivitelezésben szerzett tapasztalat;
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (Excel!);
  • határozott fellépés, pontosság;
  • önálló, felelősségteljes, proaktív munkavégzés.

Munkavégzés helye:

  • 1095 Budapest, Hídépítő u. 1-12.

A pályázatban kérjük a bérigényt megjelölni! Jelentkezés fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal a pozícióra való hivatkozással az [email protected] e-mail címen.

Állásállás