2024.03.29, Péntek
Projektvezető acél / homlokzat - KÉSZ Csoport

2020.11.16. 17:19

A KÉSZ Csoport tagvállalatai tevékenységüket Magyarországon és Európa több országában, a technológiai és mérnöki iparágakban, a szálloda- és vendéglátóiparban, eszközkezelés és finanszírozás, valamint üzletviteli megoldások és szolgáltatások területén végzik. A Mérnöki és Technológia Divízió a core businesshez, az építőiparhoz és a mérnöki tevékenységhez kapcsolódó feladatokat látja el: tervezés, gyártás, építés, szerelés területén. Új kollégánkat PROJEKT VEZETŐ (ACÉLSZERKEZETI / ACÉL HOMLOKZATBURKOLÁSI / KÖNNYŰSZERKEZETES TERÜLET) munkakörben szeretnénk csapatunkban üdvözölni.

Miben számítunk rád?

  • Új munkatársunkra az alábbi feladatokban számítunk:
  • Létesítmények teljes körű acélszerkezeti megvalósítása, a szerződéstől az átadásig
  • Építésvezetők és a teljes projekt csapat munkájának koordinálása
  • Megrendelővel történő teljes körű kapcsolattartás
  • Projektek műszaki és pénzügyi ütemtervének elkészítése és nyomon követése
  • Riportok, beszámolók készítése
  • Erőforrások hozzárendelése kivitelezési folyamatokhoz

Rád építünk, ha...

  • Felsőfokú építőmérnöki esetleg építészmérnöki diploma
  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás
  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalat, acélszerkezeti / acél homlokzatburkolási / könnyűszerkezetes kivitelezés területén
  • Felelős műszaki vezetői jogosultság
  • Projektvezetésben szerzett munkatapasztalat
  • Önálló döntéshozatalra képes, kiemelkedő problémamegoldó és magas fokú kommunikációs készséggel bíró személyiség
  • Projektszemléletű gondolkodásmód

Munkádért cserébe

  • Amit ajánlunk:
  • Dinamikusan fejlődő, fiatalos csapatban való részvétel
  • Piacképes jövedelem
  • Vonzó juttatások
  • Folyamatos fejlődés, vezetői készségek fejlesztése

Egyéb

  • Fontos számunka a kollégáink és jelöltjeink egészsége és biztonsága, így mind a kiválasztás során, mind a munkavégzés során nagy figyelmet fordítunk rá.
  • Jelenlegi helyzetben interjúink, online Microsoft Teams-en keresztül zajlanak.
  • Kivitelezési helyszíneinken minden kollégánknak védőfelszerelést (kézfertőtlenítőt, védőkesztyűt, ezüstionos kézkrémet, valamint FFP2 arcmaszkot) biztosítunk.

Az állásra ide kattintva tud jelentkezni.

Állásállás