2024.03.28, Csütörtök
Vállalkozási mérnök - KÉSZ Csoport

2020.11.17. 15:13

A KÉSZ Csoport Magyarország egyik legnagyobb építőipari vállalatcsoportja. Sikeres nemzetközi terjeszkedése, piaci függetlensége és ágazatformáló szerepe kiemeli a hazai versenytársai köréből. Új kollégánk a MATECH csapatát fogja erősíteni, mely technológiai és szerelőipari tevékenységek széles skáláját látja el saját erőforrásból, szakértő kollégák segítségével. Tevékenységeink közé tartozik az ipari létesítmények energetikai és technológiai szerelése, gépészeti kivitelezése, különös tekintettel a speciális anyagminőségek, extrém falvastagságok hegesztett kötéseinek megoldására.

Miben számítunk rád?

  • Versenyképes ajánlatok elkészítésében belső és külső határidők betartásával
  • Az ajánlatok megfelelő műszaki tartalmának biztosításában
  • Szükség esetén alternatív javaslatok kidolgozásában
  • Az ajánlati munka során az alvállalkozói beszállítói ajánlatok, valamint a saját termelő egységek és szakági igazgatóságok által adott ajánlatok utólagos kielemzésében
  • A pályázatok, árajánlatok határidőre történő leadásában
  • Együttműködésben a tervező, beszerző kollégákkal

Rád építünk, ha...

  • Releváns felsőfokú végzettséged van (preferáltan gépészmérnöki)
  • Kivitelezési projektek támogatásában/vezetésében szereztél 3-5 év tapasztalatot
  • Technológiai szerelésben szerzett minimum 3 év tapasztalatod van
  • Aktív sz angol nyelvtudásod
  • Racionálisan gondolkodsz, céltudatos vagy és kitartó
  • Pontosság, és precizitás jellemzi a munkád
  • Van B kategóriás jogosítványod

Munkádért cserébe

  • Stabil hátterű, nagyvállalati környezetben dolgozhatsz
  • Komplex juttatási csomagot biztosítunk
  • Szakmai fejlődést elősegítő, támogató csapatban

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Speciális kalkuláció készítő szoftverek ismerete

Egyéb

  • Fontos számunka a kollégáink és jelöltjeink egészsége és biztonsága, így mind a kiválasztás során, mind a munkavégzés során nagy figyelmet fordítunk rá.
  • Jelenlegi helyzetben interjúink online zajlanak.

Az állásra ide kattintva tud jelentkezni.

Állásállás