2024.03.19, Kedd
Magasépítési technológus - KÉSZ Csoport

2020.12.03. 15:24

A KÉSZ Csoport Magyarország egyik legnagyobb építőipari vállalatcsoportja. Sikeres nemzetközi terjeszkedése, piaci függetlensége és ágazatformáló szerepe kiemeli a hazai versenytársai köréből. Minőségirányítási, munkavédelmi, tűz- és környezetvédelmi feladatait ellátó tagvállalatunk MAGASÉPÍTÉSI TECHNOLÓGUS munkatársat keres, aki szeretne építés kivitelezési projektek támogatása kapcsán szakmailag fejlődni és változatos - mind irodai, mind projekthelyszíni - feladatokat elvégezni.

Miben számítunk rád?

  • Részt veszel a műszaki kontrolling tevékenységben
  • Technológiai utasítások készítésében,
  • Mintavételi- és megfelelőség igazolási tervek készítésében,
  • Alkalmazott anyagok megfelelőség igazolásában,
  • Laboratóriumi vizsgálatok koordinálásában,
  • Betontechnológiai feladatokban,
  • Szabványok előírásainak alkalmazásában,
  • Vállalkozási dokumentumok készítésében,
  • Minőségirányítási rendszer működtetésében.

Rád építünk, ha...

  • Építő- vagy építészmérnök végzettséggel rendelkezel,
  • 1-2 éves építőipari tapasztalatod van,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismereteid,
  • Pontosan, precízen végzed a munkád, igényled a szakmai fejlődést,
  • B kategóriás jogosítványod van,
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkádért cserébe

  • Dinamikusan fejlődő, stabil vállalati háttér,
  • Fiatal mérnök csapat tagjaként történő munkavégzés,
  • Szakmai fejlődési lehetőség, változatos feladatok,
  • Komplex juttatási csomag,
  • Lehetőség az építőipar széles spektrumának megismerésére megbízóinkon keresztül

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Előnyt jelent: angol és/vagy német nyelv ismerete

Egyéb

  • Fontos számunka a kollégáink és jelöltjeink egészsége és biztonsága, így mind a kiválasztás során, mind a munkavégzés során nagy figyelmet fordítunk rá.
  • Jelenlegi helyzetben interjúink online zajlanak.

Az állásra ide kattintva tud jelentkezni.

Állásállás