2024.03.29, Péntek
Vasúti pályatervező/biztosítóberendezési,-villamos felsővezeték- és forgalmi technológiai tervező - STRABAG

2020.12.22. 12:55

A STRABAG Magyarország cégcsoport országos lefedettséggel, hazánk minden régiójában jelen van. Ezzel az adottsággal egyedülállóak vagyunk a magyar építőipari cégek között. Tevékenységünk az építőipar teljes vertikumát felöleli, az alapanyag bányászattól és gyártástól a magas-, mélyépítési és speciális mérnöki létesítmények kivitelezéséig. Cégünk gondoskodik munkatársai folyamatos képzéséről, szakmai fejlődéséről. Saját szervezésű és külső tanfolyamaink minden dolgozónk számára rendelkezésre állnak. Kollégáinknak a legjobb minőségű munkaeszközöket biztosítjuk a legkorszerűbb technikával ötvözve, hogy mindenki a legjobbat hozhassa ki magából.

Feladatok

  • új megrendelések akvirálásában való aktív részvétel
  • tervezési projektek erőforrás szükségletének, ütemezésének meghatározása
  • tervezési pályázatok előkészítése
  • tervezési szervezeten belül, az elnyert projektek megvalósításához szükséges tanulmánytervek, engedélyezési tervek, kivitelezési tervezési feladatok elvégzése
  • a szükséges egyeztetések elvégzése a Megbízó képviselőivel, szakhatóságokkal, üzemeltetőkkel
  •  külső partnerekkel való hatékony együttműködés és kommunikáció biztosítása
  • kiviteli tervek készítése során a kivitelezési egység képviselői által megfogalmazott elvárásoknak való megfelelés, a technológiai elvárásoknak való megfelelés
  •  a kivitelezéssel összefüggő műszaki problémák megoldásának aktív elősegítése, költségoptimalizáláshoz a szükséges tervezői támogatás biztosítása
  • az elkészült tervek alapján műszaki dokumentáció összeállítása, tervezői mennyiségkimutatás elkészítése, közreműködés a tervezői költségbecslés elkészítésében.

Elvárások

  • felsőfokú műszaki végzettség (okleveles közlekedésmérnök, közlekedés-építőmérnök)
  • azonos munkakörben szerzett legalább 3 éves munkatapasztalat
  • AutoCad és MS Project programok ismerete
  • KÉ-VA, KÉ-VV, KÉ-VK (vagy azzal egyenértékű) tervezői jogosultság és legalább 3 éves vasúti pálya és/vagy vasúti biztosítóberendezések tervezése területen, forgalmi, és/vagy üzemi vizsgálat területen szerzett gyakorlat
  • ELŐNY:  ha részt vett vasúti pályatervezőként/vasúti biztosítóberendezési tervezőként/ vasúti forgalmi tervezőként legalább 1 db állomás építésének (építés és/vagy átépítés és/vagy felújítás és/vagy korszerűsítés és/vagy fejlesztés) tervezésében/ biztosítóberendezési tervezésében/ forgalmi, üzemi vizsgálatában

Amit kínálunk

Cégünk gondoskodik munkatársai folyamatos képzéséről, szakmai fejlődéséről. Saját szervezésű és külső tanfolyamaink minden dolgozónk számára rendelkezésre állnak. Kollégáinknak a legjobb minőségű munkaeszközöket biztosítjuk a legkorszerűbb technikával ötvözve, hogy mindenki a legjobbat hozhassa ki magából.

Az alábbi linkre kattintva tud jelentkezni.

Állásállás