2024.04.26, Péntek
Bérszámfejtő - Bayer Construct Zrt.

2021.01.29. 10:18

A BAYER cégcsoport többségében magyar tulajdonban lévő vállalkozások összessége, amely komplex építőipari és ingatlanszakmai szolgáltatásokat nyújt ügyfelei számára. A 2002-ben alakult cég alaptevékenysége eredetileg vasbeton szerkezetépítés volt, elsősorban Magyarország területén. Mára alaptevékenységünket kiegészítve generál-kivitelezéssel, fővállalkozással, építőanyag előállítással és összetett ingatlanfejlesztési feladatokkal is foglalkozunk. A csoporthoz tartozó vállalatok Közép- és Kelet-Európában, illetve Közel-Keleten aktívak.

Főbb feladatok, munkák:

  • Cégek teljes körű bérszámfejtése, kapcsolódó analitikák vezetése
  • Be- és kiléptetéssel kapcsolatos munkáltatói feladatok ellátása
  • Bejelentések, bevallások elküldése NAV felé
  • Bevándorlási hivatallal való kapcsolattartás
  • Havi, negyedéves és éves statisztikák elkészítése
  • Munkaszerződések, módosítások, tájékoztatók készítése
  • Munkaügyi iratok rendszerezése, kezelése, kapcsolattartás a hatóságokkal
  • Egyéb munkaüggyel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása
  • Időszakos orvosi alkalmassági vizsgálatok rögzítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Bérszámfejtési gyakorlat, min. 1-3 év.
  • Jogszabályok naprakész ismerete
  • Pontosság, precizitás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Word, Excel)
  • Önálló munkavégzésre való képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Szakirányú végzettség
  • Novitax program ismerete
  • TB kifizetőhelyen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil céges háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Cégautó

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2038 Sóskút, Bolyai János utca 15.

A jelentkezni a [email protected] címen lehetséges.

Állásállás