2024.04.24, Szerda
Gyártás előkészítő - műanyag -, alumínium nyílászáró terület - KÉSZ Csoport

2021.02.19. 15:56

Mi, a KÉSZ Csoport, a régió egyik legszélesebb portfólióval rendelkező, és az elmúlt 40 évben folyamatosan növekedő, ambiciózus tervekkel rendelkező magyar vállalatcsoportja vagyunk. Bár elsősorban építőipari márkaként ismerhetsz minket, számos érdekeltségünk van egyéb piacokon is, mint a szálloda és vendéglátás, ipari technológia, ingatlanüzemeltetés- és fejlesztés, hajó- és vízépítés, szállítmányozás, flottakezelés, vagy épp üzleti szolgáltatások. Több, mint 2000 embert foglalkoztatunk a régióban, Magyarország mellett Romániában, Oroszországban, Ukrajnában, Szerbiában és Németországban is van irodánk. Egymásra alapozunk. A tudásra építünk. Újonnan alakuló Műanyag- és Alumínium nyílászáró üzemünkbe GYÁRTÁSELŐKÉSZÍTŐ kollégát keresünk! Építsd velünk a jövőt!

Miben számítunk rád?

  • A gyártás irányításában szorosan az üzemvezetővel (Műanyag -, alumínium nyílászáró üzem)
  • A leszerződött beszállító partnerekkel való együttműködésre, kapcsolattartásra
  • Az ERP rendszerben történő gyártástervezésre, az ahhoz szükséges programok és dokumentumok előkészítésében
  • Nyilvántartások vezetésében
  • A kiszállításhoz szükséges dokumentumokat előállításában
  • Anyagok készletezésében
  • Az értékesítőkkel való kapcsolattartásban
  • Számlázáshoz történő adatszolgáltatásban

Rád építünk, ha...

  • Műanyag -, alumínium nyílászáró termelésben legalább 5 éves releváns tapasztalattal rendelkezel
  • Középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Az Excelt, Outlookot felhasználói szinten kezeled, hiszen a mindennapjaid részét fogja most is képezni
  • Érted a műszaki rajzokat
  • Önállóan látod el a feladataidat, pontos vagy és terhelhető
  • Amennyiben németül vagy angolul is tudsz, az hab a tortán

Munkádért cserébe

  • Segítőkész vállalatot biztosítunk
  • Stabil pénzügyi hátteret kínálunk
  • Piacképes jövedelmet és vonzó juttatásokat nyújtunk, tisztességes bejelentéssel
  • Nagyvállalati környezetben történő munkavégzést kínálunk
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget, kihívást jelentő szakmai feladatokat nyújtunk

Munkakör betöltése során előnyt jelent

Az állásra ide kattintva lehet jelentkezni.

Állásállás