2024.04.25, Csütörtök
Elektromos Építésvezető - Polat Holding

2021.03.16. 13:21

A Duna Pearl projekt helyszínére keres munkatársat a Polat Holding.

Munkavégzés helye:

  • Budapest XIII. kerület, Pozsonyi út (Duna Pearl projekt helyszíne)

Elvárások:

  • Villamosmérnök végzettség
  • Magasépítési területen szerzett tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office magabiztos ismerete
  • Építész tervező programok ismerete
  • Jó problémamegoldó készség
  • Határozott személyiség

Feladatok:

  • Az építési munkálatokon épületvillamossági szakterület felügyelete és közvetlen irányítása a tervezéstől a befejezésig
  • Határidők, ütemtervek és költségkeretek folyamatos ellenőrzése és betartatása
  • Az építőipari munkások és az alvállalkozók napi szintű koordinálása
  • A szükséges hatósági engedélyek beszerzése
  • A projekt költségeinek felmérése
  • Helyszíni ellenőrzések rendszeres megtartása
  • Felmerülő problémák megoldása
  • Kockázatok elemzése, kezelése és csökkentése
  • Tárgyalásokon és értekezleten való részvétel és jegyzőkönyvek elkészítése
  • Átadás-átvétel megszervezése és lebonyolítása
  • Garanciális munkák koordinálása és dokumentálása
  • Biztonsági előírások, minőségügyi szabványok betartatása és kapcsolódó dokumentáció elkészítés
  • Üzemeltetési és karbantartási utasítások áttekintése, jóváhagyása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú munkalehetőség egy biztos hátterű, dinamikusan fejlődő cégnél
  • Részvétel nagy volumenű projektekben
  • Karrierlehetőség

Kontakt:

Állásállás