2024.04.20, Szombat
Munkahelyi mérnök – Keszthely -  Szabadics Zrt.

Munkahelyi mérnök – Keszthely - Szabadics Zrt.

2021.03.10. 15:32

Szabadics Építőipari Zrt. magyar tulajdonú, nagy múltú, építőipari vállalat folyamatosan bővülő feladatai ellátására keres munkatársat.

A VÍZI LÉTESÍTMÉNYEK üzletágunk munkahelyi mérnök kollégát keres keszthelyi irodánkba a Balaton északi partján, és a Kis-Balaton területén zajló projektek munkaterületeire.

FELADATOK

  • Kivitelezési munkák hatékony előkészítése, szervezése és ellenőrzése
  •  Alvállalkozók munkájának koordinálása, kivitelezési folyamatok helyszíni irányítása, organizáció folyamatos és hatékony biztosítása
  • Napi szintű kapcsolattartás az építésvezetővel, alvállalkozókkal
  • Hatósági előírások és minőségi követelmények betartásának biztosítása
  • Építési napló naprakész vezetése, közreműködés felmérési naplók készítésében, illetve ellenőrzésében
  • Kivitelezés napi költségeinek követése
  • Részvétel a megvalósult munkák átadásában, megvalósulási dokumentációk készítésében
  • Napi munkavégzéshez szükséges anyagok biztosítása beszállítói keretszerződések alapján

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (építőmérnök (vízépítő) vagy környezetmérnök)
  • 3 év kivitelezésben töltött gyakorlat
  • Elkötelezettség kiemelkedő színvonalú projektek megvalósítása irány
  • Nagyfokú önállóság, mérlegelési és döntéshozatali képesség, terhelhetőség
  • Hatékony kommunikációs képesség
  • Számítástechnikai ismeretek
  • „B” kategóriás jogosítvány

ELŐNY

  • Vízügyi Igazgatóságok területén végzett kivitelezési munka
  • FMV jogosultság

AMIT KÍNÁLUNK

  • versenyképes juttatási csomag
  • változatos béren kívüli juttatások
  • bővülő, fejlődő, stabil vállalat
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • inspiráló munkakörnyezet

MUNKAVÉGZÉS HELYE

Balaton északi part, Kis-Balaton

JELENTKEZNI FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZZAL, ide kattintva tud.

Állásállás