2024.03.19, Kedd
Munkahelyi mérnök/Műszaki előkészítő - CLC-Construct Kft.

2021.03.02. 09:36

A CLC-Construct Kft. 2009-ben alakult magyar tulajdonban álló, budapesti székhelyű vállalkozás. Megalakulása óta dinamikus fejlődés jellemzi a társaságunkat, amely mára a vasbeton szerkezetépítési piac egyik legjelentősebb és legmeghatározóbb szereplőjévé vált. Működési területünk elsősorban a fővárosra és vonzáskörzetére összpontosul, de jelentős referenciákkal rendelkezünk az ország szinte minden régiójában.

Pályakezdőként, akár az alábbiakban feltüntetett megfelelő kompetenciákkal vagy kisgyermekes anyukaként, részmunkaidőben is alkalmas lehetsz a feladat ellátására.

Új kollégáink főbb feladatai lesznek:

  • MAGASÉPÍTÉSI projekt naprakész dokumentálása.
  • Az építésvezető munkájának segítése.
  • Magas szintű műszaki színvonal biztosítása.
  • Ütemtervek készítése.
  • A saját állomány és az alvállalkozók munkájának koordinálása.
  • A kivitelezések anyagellátásának biztosítása, anyagkigyűjtések és anyagmegrendelések összeállítása.
  • Kimutatások készítése.
  • Szerződések, teljesítési igazolások koordinálása.
  • Műszaki megbeszéléseken való aktív részvétel és közreműködés.

Számítunk Rád, amennyiben rendelkezel:

  • Közép- vagy felsőfokú szakirányú végzettséggel (minimum magasépítő technikum).
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretekkel.
  • Önálló munkavégzésre alkalmas személyiséggel.
  • Precíz, minőségi munka iránti elkötelezettséggel.
  • Nem szükséges szakmai tapasztalat, pályakezdőként, a fenti kompetenciákkal vagy kisgyermekes anyukaként, részmunkaidőben is alkalmas lehetsz a feladatra.

A munkakör betöltéséhez előnyt jelent

  • Építő- vagy építészmérnöki végzettség.
  • Vasbeton szerkezetépítésben vagy közvetlenül kapcsolódó területen szerzett tapasztalat.
  • Előkészítésben, költségvetés-készítésben szerzett tapasztalat.

Amit cserébe kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség egy komoly perspektívával rendelkező stabil hátterű építőipari cégnél.
  • Tisztességes és versenyképes bérezési rendszer.
  • Nagy volumenű, összetett és változatos projektekben való részvétel.
  • Szakmailag felkészül, dinamikus, támogató csapat.
  • Szakmai fejlődési lehetőség.
  • Pozíció függvényében cégautóhasználat, vagy üzemanyag térítés.
  • Akár részmunkaidőben történő munkavégzés.

A munkavégzés helye:

  • Jellemzően Budapest, esetenként vidéki helyszínek.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Kivitelező, General kivitelező

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Az állásra az alábbi e-mail címen várjuk a jelentkezéseket: [email protected]

Állásállás