2024.03.19, Kedd
Jogi előadó, jogtanácsos - Bayer Construct Zrt.

2021.04.22. 14:44

A BAYER cégcsoport magyar tulajdonban lévő vállalkozások összessége, amely komplex építőipari és ingatlanszakmai szolgáltatásokat nyújt ügyfelei számára. A 2002-ben alakult cég alaptevékenysége eredetileg vasbeton szerkezetépítés volt, elsősorban Magyarország területén. Mára alaptevékenységünket kiegészítve generál-kivitelezéssel, fővállalkozással, építőanyag előállítással és összetett ingatlanfejlesztési feladatokkal is foglalkozunk. A dinamikusan fejlődő jogi csapatunk bővítéséhez új kollégát keresünk jogi előadó, jogtanácsos munkakörbe.

Téged keresünk, ha fontos számodra a megbízható vállalati háttér, versenyképes fizetés és szakmai fejlődés mellett, hogy egy fiatalos csapat tagja legyél.

FŐ FELADATOK, FELELŐSSÉGEK:

  • a cégcsoport ingatlanfejlesztési és értékesítési divíziójának működéséhez szükséges szerződések előkészítése, véleményezése
  • szerződéskötések előkészítése, szenior kollégák szerződéskötés lebonyolításában való teljes körű támogatása
  • együttműködés az értékesítési divízióval
  • kapcsolattartás ügyfelekkel és szerződéses partnerekkel

ELVÁRÁSOK:

  • végzettség: jogi diploma (jogi szakvizsga előnyt jelent)
  • tapasztalat:
    • 2-5 év ügyvédi irodában vagy nagyvállalati környezetben (jogi osztályon) végzett jogi munka
    • elméleti megalapozottsággal rendelkező gyakorlati jogi tudás polgári jogi ügyletek és kapcsolódó eljárások vonatkozásában, így különösen: ingatlan adásvételi-, vállalkozási- és tervezési szerződések szerkesztése, társasági-, cégjogi dokumentációk összeállítása, földhivatali és cégbírósági eljárások kezelése
  • haladó angol nyelvtudás
  • MS Office programok felhasználói szintű ismeretek
  • pontosság, precizitás
  • igényes munkavégzés
  • kiemelkedő szóbeli és írásbeli kommunikációs képesség

ELŐNYT JELENT:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Jogi szakvizsga előnyt jelent
  • Felelős műszakvezetői jogosultság

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Megbízható, stabil, hosszútávú álláslehetőség
  • Teljes munkaidő
  • Versenyképes jövedelem
  • Fejlődési lehetőség, karrierút
  • Kellemes csapat, igényes munkakörnyezet

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest, Alíz utca

Jelentkezni a [email protected] címen lehetséges.

Állásállás