2024.03.29, Péntek
Beszerzési csoportvezető – Kész Csoport

2021.05.28. 09:43

Mi, a KÉSZ Csoport, a régió egyik legszélesebb portfóliójával -, a jövőre nézve pedig további ambiciózus tervekkel rendelkező magyar vállalatcsoportja vagyunk. Bár elsősorban építőipari márkaként ismerhetsz minket, az elmúlt közel 40 évben számos érdekeltségre tettünk szert egyéb piacokon is, mint a szálloda és vendéglátás, ipari technológia, ingatlanüzemeltetés- és fejlesztés, hajó- és vízépítés, szállítmányozás, flottakezelés, vagy épp üzleti szolgáltatások. Több, mint 2000 embert foglalkoztatunk a régióban, Magyarország mellett Romániában, Oroszországban, Ukrajnában, Szerbiában és Németországban is van irodánk. Egymásra alapozunk. A tudásra építünk. GENERÁLKIVITELEZÉSI területet támogató BESZERZŐ csapatunk VEZETÉSÉRE keresünk új kollégát.

Miben számítunk rád?

  • A generálkivitelezéshez kapcsolódó anyag és alvállalkozó versenyeztetések, illetve beszerzések operatív irányításában és támogatásában, a Beszerzési Igazgatóval és a Beszerzési csoportvezetőkkel együttműködve
  • A Rád bízott beszerzők irányításában
  • Csoportvezetői feladatok ellátásban
  • Kapcsolattartásban a projektigazgatókkal, a beszerzőkkel és a projekt team-ekkel
  • Új beszállítók validálásában, a beszerzési források folyamatos felülvizsgálásában, optimalizálásában
  • Heti projektszintű beszerzési egyeztetések vezetésében
  • Beszerzési ütemtervek nyomon követésében és betartásában
  • Beszerzési innovációk és fejődési lehetőségek kutatásában, javaslattételben ezekre vonatkozólag
  • A beszerzések transzparenciájának biztosításában
  • Beszerzési stratégia, akciótervek készítésében és kivitelezésében

Rád építünk, ha...

  • Építész-, vagy Építőmérnöki diplomával rendelkezel
  • Minimum 7 év releváns szakmai tapasztalatod van építőipari beszerzési területen,
  • Vezető pozícióban is szereztél már legalább 3 év tapasztalatot,
  • Tárgyalóképes, magabiztos az angol nyelvtudásod,
  • Kiváló a kommunikációs és tárgyaló készséged,
  • Kitartó, lendületes személyiségnek vallod magad,
  • Határozott fellépés és kiváló problémamegoldó képesség jellemezz

Munkádért cserébe

  • Nagyvállalati környezetben, dinamikusan fejlődő csapatban dolgozhatsz
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget biztosítunk
  • Piacképes jövedelmet és versenyképes juttatási csomagot kínálunk

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Német nyelvtudás

Az állásra ide kattintva lehet jelentkezni.

Állásállás