2024.04.25, Csütörtök
Műszaki belső ellenőr (mérnök) - KÉSZ Csoport

2021.05.28. 09:18

Mi, a KÉSZ Csoport, a régió egyik legszélesebb portfóliójával -, a jövőre nézve pedig további ambiciózus tervekkel rendelkező magyar vállalatcsoportja vagyunk. Bár elsősorban építőipari márkaként ismerhetsz minket, az elmúlt közel 40 évben számos érdekeltségre tettünk szert egyéb piacokon is, mint a szálloda és vendéglátás, ipari technológia, ingatlanüzemeltetés- és fejlesztés, hajó- és vízépítés, szállítmányozás, flottakezelés, vagy épp üzleti szolgáltatások. Több, mint 2000 embert foglalkoztatunk a régióban, Magyarország mellett Romániában, Oroszországban, Ukrajnában, Szerbiában és Németországban is van irodánk. Egymásra alapozunk. A tudásra építünk. A KÉSZ ÉPÍTŐ Zrt. támogatására keresünk MŰSZAKI BELSŐ ELLENŐR kollégát - ORSZÁGOS PROJEKT HELYSZÍNEINKRE.

Miben számítunk rád?

  • A KÉSZ Építő Zrt üzleti profiljának, folyamatainak megismerésében, megértésében
  • Az azonosított folyamatokban rejlő kockázatok felmérésében, értékelésében, majd a kockázatokhoz tartozó kontrollok azonosításában
  • A cég kontrollkörnyezetének, a védelmi vonalak szereplőinek azonosításában, feladatkörük megértésében
  • Stratégia célkitűzések, belső üzleti elvárások megértésében -azok támogatásában Műszaki Belső Ellenőrzési aspektusból
  • Éves belső ellenőrzési terv összeállításában, bemutatásában, a szükséges jóváhagyások beszerzésében
  • A jóváhagyott éves ellenőrzési terv végrehajtásához szükséges erőforrások (humán, technikai és egyéb) meghatározásában
  • Éves ellenőrzési tervben szereplő vizsgálatok határidőben történő elvégzésében
  • Megállapításokhoz tartozó akciótervek elkészíttetésében végrehajtási határidővel és felelőssel
  • Az akciótervek vállalt határidőre történő végrehajtásának ellenőrzésében, visszamérésében
  • Menedzsment prezentációkban
  • Éves ellenőrzési terven felüli vizsgálatok elvégzésében (folyamatvizsgálatok, projekt szúrópróbaszerű vizsgálata stb).
  • Vizsgálat során tapasztalt bárminemű hiányosság azonnali jelzésében
  • Belső ellenőrzési szabályzat elkészítésében, majd az esetleges üzleti profil, a nemzetközi belső ellenőrzési sztenderdek változásának megfelelő aktualizálása

Rád építünk, ha...

  • Műszaki / gazdasági / pénzügyi felsőfokú végzettséged van
  • Versenyszférában szerzett 5-10 év belső ellenőrzési gyakorlatod van, ebből
  • Legalább 5 év építőipari területen
  • Építőipari projekt pénzügyi tervezésének, elszámolásának ismeretével rendelkezel
  • Átfogóan ismered az építőipari folyamatokat, piacot, és azok kihívásait
  • Folyamat- és kockázatalapú gondolkodás jellemez
  • Transzparensen és objektíven dolgozol
  • Jól kezeled a konfliktusokat és a konfrontációt

Munkádért cserébe

  • Nagyvállalati környezetben történő munkavégzést
  • Változatos feladatok, szakmai kihívást jelentő munkakört
  • Támogató, stabil vállalati hátteret
  • Komplex juttatási csomagot biztosítjuk

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Kommunikációs szintű angol, vagy német nyelvtudás

Az állásra ide kattintva lehet jelentkezni.

Állásállás