2024.04.24, Szerda
Projekt előkészítő technikus/építőmérnök - Kiss Épületgépész Kft.

2021.05.05. 09:11

A Kiss Épületgépész Kft. fiatal, dinamikus csapatába Projekt előkészítő technikus/építőmérnök munkatársat keres Tamási telephelyére.

ÚJ MUNKATÁRSUNK FELADATAI LESZNEK

  • Folyamatban lévő építőipari projektek támogatása és utókövetése (anyagszámítások, árajánlatok készítése, alapanyagok megrendelése, projektek ütemtervének előkészítése és nyomon követése, összefoglalók és költségelszámolások készítése)
  • kapcsolódó költségvetések és mennyiségi számítások készítése
  • helyszíni felmérések készítése
  • projektek, kapcsolódó beszerzések ütemezése, szervezése
  • vállalkozói szerződések előkészítése
  • kapcsolattartás a szerződött vállalkozókkal
  • projekttel kapcsolatos dokumentációk naprakészen tartása.

AMIRE A MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉHEZ SZÜKSÉG VAN

  • Legalább 2-3 éves releváns előkészítői tapasztalatra
  • hatékony együttműködés a kollégákkal
  • légy precíz és önálló
  • rendelkezz B kategóriás jogosítvánnyal.

TULAJDONSÁGOK, MELYEK SZÁMUNKRA FONTOSAK

  • Megbízható, önálló, precíz munkavégzés.

AMIT AJÁNLUNK

  • Egy dinamikusan fejlődő cégnél izgalmas feladatokkal találkozhatsz
  • versenyképes bért kínálunk (havi nettó 400.000 Ft + éves bónusz / mozgóbér) + útiköltség-térítés
  • a mobiltelefon, laptop mellett céges autóra és akár lakhatási támogatásra is számíthatsz
  • a legjobb hely a tanulásra és fejlődésre
  • szakmai tréningek
  • azonnali munkakezdés, teljes munkaidő
  • egy modern iroda, jó csapat és kiváló hangulat vár rád.

A szakmai önéletrajzokat a pozíció megjelölésével az [email protected] e-mail címünkre várjuk.

Állásállás