2024.04.27, Szombat
Üzemvezető - nyílászáró terület – KÉSZ Csoport

2021.05.28. 09:57

Mi, a KÉSZ Csoport, a régió egyik legszélesebb portfólióval rendelkező, és az elmúlt 40 évben folyamatosan növekedő, ambiciózus tervekkel rendelkező magyar vállalatcsoportja vagyunk. Bár elsősorban építőipari márkaként ismerhetsz minket, számos érdekeltségünk van egyéb piacokon is, mint a szálloda és vendéglátás, ipari technológia, ingatlanüzemeltetés- és fejlesztés, hajó- és vízépítés, szállítmányozás, flottakezelés, vagy épp üzleti szolgáltatások. Több, mint 2000 embert foglalkoztatunk a régióban, Magyarország mellett Romániában, Oroszországban, Ukrajnában, Szerbiában és Németországban is van irodánk. Egymásra alapozunk. A tudásra építünk. Újonnan alakuló Műanyag- és Alumínium nyílászáró üzemünkbe ÜZEMVEZETŐ kollégát keresünk! Építsd velünk a jövőt!

Miben számítunk rád?

  • A nyílászáró üzemben a gyártási és egyéb tevékenységek koordinálásában, az üzemben dolgozó kollégák napi munkájának irányításában
  • A kapott tervek alapján a munkafázisok és folyamatok tervezésében, szervezésében és termelési kapacitás előrejelzésében
  • Műszaki, minőségi, logisztikai problémák esetén önálló intézkedésben, illetve nagyobb probléma esetén a termelési igazgató és a társterületek vezetőinek bevonásában a felmerült probléma elhárításának érdekében
  • Az üzem teljesítményével kapcsolatos riportok készítésében a termelési igazgató számára
  • A termelésben történő folyamatoptimalizálásban
  • A hatékonyság és a produktivitás folyamatos monitorozásában, az erőforrások ellenőrzésében
  • Anyag-, gép- és szerszámfelhasználás ellenőrzésében
  • A termelésben a biztonsági és környezetvédelmi előírások betartatásában és

Rád építünk, ha...

  • Műanyag -, alumínium nyílászáró termelésben legalább 5 éves releváns tapasztalattal rendelkezel
  • Legalább 2 éves, hasonló területen szerzett vezetői tapasztalattal rendelkezel
  • Kiváló a szervező és koordinációs készséged
  • Önállóan látod el a feladataidat, pontos vagy és terhelhető
  • Minimum Középfokú végzettséggel rendelkezel
  • A SCHÜCAL és VISUAL programokat ismered
  • Az Microsoft Office alkalmazásokat felhasználói szinten kezeled

Munkádért cserébe

  • Segítőkész vállalatot biztosítunk
  • Stabil pénzügyi hátteret kínálunk
  • Piacképes jövedelmet és vonzó juttatásokat nyújtunk, tisztességes bejelentéssel
  • Nagyvállalati környezetben történő munkavégzést kínálunk
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget, kihívást jelentő szakmai feladatokat nyújtunk

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Német vagy angol nyelvtudás

Az állásra ide kattintva lehet jelentkezni.

Állásállás