2024.04.24, Szerda
Műszaki előkészítő mérnök - Bayer Construct Zrt.

2021.06.01. 12:09

A BAYER cégcsoport magyar tulajdonban lévő vállalkozások összessége, amely komplex építőipari és ingatlanszakmai szolgáltatásokat nyújt ügyfelei számára. A 2002-ben alakult cég alaptevékenysége eredetileg vasbeton szerkezetépítés volt, elsősorban Magyarország területén. Mára alaptevékenységünket kiegészítve generál-kivitelezéssel, fővállalkozással, építőanyag előállítással és összetett ingatlanfejlesztési feladatokkal is foglalkozunk. A dinamikusan fejlődő műszaki csapatunkba új kollégát keresünk Műszaki Előkészítő mérnök munkakörbe.

Téged keresünk, ha fontos számodra a megbízható vállalati háttér, versenyképes fizetés és szakmai fejlődés mellett, hogy egy lelkes és innovatív csapat tagja legyél.

Friss diplomások jelentkezését is várjuk!

FŐ FELADATOK, FELELŐSSÉGEK:

  • Kimenő árajánlatok teljeskörű előkészítése és összeállítása elsősorban szerkezetépítési területen
  • A rendelkezésre bocsátott tervdokumentáció teljes körű megismerése, vizsgálata
  • A kiírásban szereplő tételek ellenőrzése, mennyiségek felülvizsgálata
  • A felmerülő műszaki kérdések, esetleges hiányosságok egyeztetése
  • Alvállalkozói- és beszállítói árajánlatok bekérése, ellenőrzése és egyeztetése hiba vagy hiány esetén
  • Kapcsolattartás alvállalkozókkal, beszálítókkal és ügyfelekkel
  • Részt vesz a műszaki és ár egyeztetéseken
  • Beérkező ajánlatok alapján felsővezetői döntésre előkészített ártükör készítése
  • Költségvetés készítése
  • Projektvezetők munkájának segítése
  • Átadási dokumentációk összeállítása

ELVÁRÁSOK:

  • Szakirányú végzettség (technikus vagy főiskola/egyetem)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office), AutoCAD magabiztos használata
  • Pozitív szemlélet, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Nyitottság szakmai fejlődésre
  • Terhelhetőség és önállóság
  • Jó kommunikációs képesség szóban, írásban egyaránt

ELŐNYT JELENT:

  • Műszaki előkészítésben szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Megbízható, stabil, hosszú távú állás lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Fejlődési lehetőség, karrierút
  • Kellemes csapat, igényes munkakörnyezet
  • Cégautó

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Építőmérnök
  • Építészmérnök
  • Technikus

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • 2038 Sóskút, Bolyai János utca 15.
Állásállás