2024.04.17, Szerda
Úszómunkagép kezelő - Bayer Construct Zrt.

2021.06.01. 12:12

A BAYER cégcsoport magyar tulajdonban lévő vállalkozások összessége, amely komplex építőipari és ingatlanszakmai szolgáltatásokat nyújt ügyfelei számára. A 2002-ben alakult cég alaptevékenysége eredetileg vasbeton szerkezetépítés volt, elsősorban Magyarország területén. Mára alaptevékenységünket kiegészítve generál-kivitelezéssel, fővállalkozással, építőanyag előállítással és összetett ingatlanfejlesztési feladatokkal is foglalkozunk. A dinamikusan fejlődő műszaki csapatunkba új kollégát keresünk Úszómunkagép kezelő munkakörbe.

Téged keresünk, ha fontos számodra a megbízható vállalati háttér, versenyképes fizetés és szakmai fejlődés mellett, hogy egy lelkes és innovatív csapat tagja legyél.

FŐ FELADATOK, FELELŐSSÉGEK:

  • a rábízott munkagép kezelése, karbantartása, a kisebb meghibásodások javítása és az üzemanyag-ellátás biztosítása
  • Betartja a munkavédelmi előírásokat
  • Naprakész adminisztráció

ELVÁRÁSOK:

  • Szakirányú végzettség
  • Min. 3 év releváns munkatapasztalat
  • Számítógép ismeret
  • Dinamikus, határozott személy irányítói vénával
  • Utazási hajlandóság, B kategóriás jogosítvány
  • Jó kommunikációs képesség szóban, írásban egyaránt

ELŐNYT JELENT:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Hajóskönyvvel leigazolt szolgálati idő

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Megbízható, stabil, hosszútávú állás lehetőség
  • Átlagon felüli bérezés
  • Utazási költségtérítés, szállás biztosítása
  • Fejlődési lehetőség, karrierút
  • Kellemes csapat, igényes munkakörnyezet

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Építőmérnök
  • Építészmérnök
  • Technikus

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Változó