2024.04.25, Csütörtök
Út- és/vagy hídépítésben jártas technológus - HE-DO Kft.

2021.06.08. 15:09

Magyar tulajdonban lévő építőipari társaság nagyszabású munkáihoz út- és/vagy hídépítésben jártas technológust keres.

Feladatok:

  • Mintavétel és minősítési terv, valamint technológiai utasítások, anyagbemutatások készítése.
  • Minősítő vizsgálatok szervezése, eredmények kiértékelése és dokumentálása.
  • A felelősségébe tartozó projekt teljes folyamatának nyomon követése.
  • A minőségbiztosítási eljárásrend betartása.
  • A komplex minősítési dokumentáció összeállítása.
  • Részvétel a projektek átadás-átvételében.

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség, előny az építőmérnöki végzettség vagy legalább a hasonló területen szerzett minimum 2 éves szakmai tapasztalat
  • Megbízhatóság, önállóság
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • B kategóriás jogosítvány, aktív vezetési gyakorlattal

Előny:

  • Út-, közmű-, híd- és mélyépítésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Utazási hajlandóság
  • Salgótarján, Hatvan, Gyöngyös, Eger vonzáskörzetébe tartozó lakhely

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati hátteret, hosszútávú munkalehetőséget
  • Magas színvonalú munkákat, szakmai kihívásokat
  • Kreatív és innovatív környezetben, fiatalos, lendületes munkatársakkal történő munkavégzést
  • Nagyfokú önállóságot, szakmai konferenciákon, képzéseken való részvétel biztosítását
  • A munkakörnek megfelelő versenyképes juttatási csomagot (laptop, telefon, gépkocsi használat, valamint éves cafetéria juttatás)

Munkavégzés helye:

  • Változó (a Társaság telephelyei), próbaidő alatt Abasár

Amennyiben felkeltette érdeklődését hirdetésünk, kérjük fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzát küldje az [email protected] e-mail címre.

Állásállás