2024.04.19, Péntek
Építésvezető - B Build & Trade Kft.

2021.07.19. 15:46

A B Build & Trade Építőipari és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság 2012-ben kezdte meg kivitelezői tevékenységét magas- és mélyépítési munkák tekintetében. A cég, a tulajdonos és a munkatársak szakmai ismereteire támaszkodva az alapítást követően gyors fejlődésen ment keresztül. A cég teljes mértékben hazai tulajdonú vállalkozás, amely generálkivitelezőként elkötelezte magát a hosszú távon is értéket képviselő, magas színvonalú, modern projektek megvalósítása és a már meglévő épített környezet értékeinek megtartása mellett. Az elmúlt 8 év során számos épület a B Build & Trade Kft. kivitelezésében készült el. A cégvezetés átgondolt üzleti stratégiájának köszönhetően folyamatos a vállalkozás pénzügyi stabilitása. Eredményessége lehetővé teszi a folyamatos fejlődést, előrelépést így mára közel 90 főt foglalkoztató, két telephellyel rendelkező középvállalkozássá nőtte ki magát.

Főbb feladatok, munkák:

o Kivitelezési munkák teljes körű helyszíni koordinálása, művezetők és alkalmazottak munkájának irányítása,

o Kapcsolattartás műszaki ellenőrrel, tervezővel, megrendelővel, alvállalkozókkal

o Ütemtervek készítése, határidők betartása és betartatása,

o Munkafolyamatok szervezése, összehangolása, folyamatos munkavégzés feltételeinek biztosítása

o Munkabiztonsági előírások betartatása az építkezéseken,

o Hatósági előírások és minőségi követelmények betartásának biztosítása,

o Építési napló naprakész vezetése, felmérési naplók készítése, ellenőrzése,

o Alvállalkozók munkájának ellenőrzése, teljesítés igazolások alátámasztása

o Részvétel a megvalósult munkák átadásában, megvalósulási dokumentációk összeállításában.

Az álláshoz tartozó elvárások:

o Szakirányú végzettség

o Legalább "B" kategóriás gépjármű vezetői jogosítvány,

o Önálló és felelősségteljes munkavégzés, határozott fellépés,

o Jó szervező és koordináló képesség,

o Nagy terhelhetőség, rugalmasság,

o Jó problémamegoldó képesség,

o Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

o Felsőfokú végzettség (mélyépítő mérnök, magasépítő mérnök)

o FMV jogosultságok,

o Legalább 3 éves építésvezetői munkatapasztalat,

o E-napló ismerete

Amit kínálunk:

o Versenyképes fizetés

o Azonnali munkakezdési lehetőség

o Stabil munkahely

o Céges autó, laptop és mobiltelefon

o Kellemes munkakörnyezet

o Folyamatos fejlődési lehetőség

Szükséges tapasztalat:

· 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

· Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely – Budapest, Baranya megye

A jelentkezést az [email protected] email címre várjuk.

Állásállás