2024.04.17, Szerda
Műszaki előkészítő - B Build & Trade Kft.

2021.07.20. 16:17

A B Build & Trade Építőipari és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság 2012-ben kezdte meg kivitelezői tevékenységét magas- és mélyépítési munkák tekintetében. A cég, a tulajdonos és a munkatársak szakmai ismereteire támaszkodva az alapítást követően gyors fejlődésen ment keresztül. A cég teljes mértékben hazai tulajdonú vállalkozás, amely generálkivitelezőként elkötelezte magát a hosszú távon is értéket képviselő, magas színvonalú, modern projektek megvalósítása és a már meglévő épített környezet értékeinek megtartása mellett. Az elmúlt 8 év során számos épület a B Build & Trade Kft. kivitelezésében készült el. A cégvezetés átgondolt üzleti stratégiájának köszönhetően folyamatos a vállalkozás pénzügyi stabilitása. Eredményessége lehetővé teszi a folyamatos fejlődést, előrelépést így mára közel 90 főt foglalkoztató, két telephellyel rendelkező középvállalkozássá nőtte ki magát.

Főbb feladatok, munkák:

  • Projektekkel kapcsolatos adminisztráció: árajánlatok, költségvetési kiírások és elszámolások készítése, projektvezetővel és cégvezetéssel egyeztetve (TERC, Excel).
  • Részvétel alvállalkozói és beszállítói pályáztatásban (ajánlatkérés, kapcsolattartás, kiértékelés, döntéshozatal segítése).
  • Ártükör készítése
  • Az ajánlat készítéséhez szükséges alvállalkozói és beszállítói kapcsolattartás
  • Részvétel generálkivitelezői pályázatok és közbeszerzéses pályázatok költségvetésének komplett összeállításában.
  • A tervek felülvizsgálata műszaki, tartalmi szempontból.
  • Egyeztetések, beszámolók készítése a projektvezetőnek, cégvezetésnek.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú végzettség (építész-, építőmérnök, magasépítő technikus)
  • Építőipari kivitelezési munkákban szerzett tapasztalat.
  • Jogosítvány, szükség esetén vidéki kiszállás.
  • Analitikus gondolkodás, precizitás.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Építő- vagy építészmérnöki végzettség előnyt jelent;
  • FMV/ME jogosultság megléte elsősorban magasépítési szakterületen.
  • Műszaki előkészítésben és árazásban szerzett tapasztalat.
  • TERC programok és Excel magas szintű felhasználói ismerete.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Azonnali munkakezdési lehetőség
  • Stabil munkahely
  • Céges laptop és mobiltelefon
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest

A jelentkezést az [email protected] email címre várjuk.

Állásállás