2024.04.25, Csütörtök
Projektmenedzser - B Build & Trade Kft.

2021.07.20. 16:22

A B Build & Trade Építőipari és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság 2012-ben kezdte meg kivitelezői tevékenységét magas- és mélyépítési munkák tekintetében. A cég, a tulajdonos és a munkatársak szakmai ismereteire támaszkodva az alapítást követően gyors fejlődésen ment keresztül. A cég teljes mértékben hazai tulajdonú vállalkozás, amely generálkivitelezőként elkötelezte magát a hosszú távon is értéket képviselő, magas színvonalú, modern projektek megvalósítása és a már meglévő épített környezet értékeinek megtartása mellett. Az elmúlt 8 év során számos épület a B Build & Trade Kft. kivitelezésében készült el. A cégvezetés átgondolt üzleti stratégiájának köszönhetően folyamatos a vállalkozás pénzügyi stabilitása. Eredményessége lehetővé teszi a folyamatos fejlődést, előrelépést így mára közel 90 főt foglalkoztató, két telephellyel rendelkező középvállalkozássá nőtte ki magát.

Főbb feladatok, munkák:

  • Magas- és szerkezetépítési munkák teljes körű helyszíni koordinálása, művezetők és alkalmazottak munkájának irányítása,
  • Kapcsolattartás műszaki ellenőrrel, tervezővel, megrendelővel, alvállalkozókkal,
  • Ütemterv szerinti határidők betartása és betartatása,
  • Munkafolyamatok helyszíni szervezése, összehangolása, folyamatos munkavégzés feltételeinek biztosítása,
  • Munkavédelmi és munkabiztonsági előírások betartatása az építkezéseken,
  • Hatósági előírások és minőségi követelmények betartásának biztosítása,
  • Építési napló naprakész vezetése, felmérési naplók készítése, ellenőrzése,
  • Alvállalkozók munkájának ellenőrzése, teljesítés igazolások alátámasztása,
  • Részvétel a megvalósult munkák átadásában, megvalósulási dokumentációk összeállításában,
  • A munkavégzés helyszíne változó.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú végzettség (építész vagy építőmérnök)
  • FMV jogosultság előny,
  • E-napló ismerete,
  • "B" kategóriás gépjármű vezetői jogosítvány,
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés, határozott fellépés,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Azonnali munkakezdési lehetőség
  • Stabil munkahely
  • Céges autó, laptop és mobiltelefon
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

  • Rugalmas munkavégzési hely – Budapest, Baranya megye

A jelentkezést az [email protected] email címre várjuk.

Állásállás