2024.04.25, Csütörtök
Projektmenedzser, Projektvezető - EB HUNGARY INVEST Kft.

2021.08.09. 12:49

Az EB HUNGARY INVEST Kft. 2004 óta tevékenykedik az építőiparban, főleg magasépítési projekteket bonyolítunk, de számos mélyépítési referenciával is rendelkezünk – www.ebhinvest.hu A 2020-as év az eddigi legeredményesebb évünk volt, amikor árbevételünk meghaladta a 12,5 milliárd Ft-ot, dolgozói létszámunk a 70 főt, és egyszerre 15-20 projektet bonyolítottunk az ország különböző pontjain. Dinamikusan fejlődő generálkivitelező cégünkhöz keressük legújabb kollégáinkat az alábbi pozícióba. Légy Te is tagja lendületes csapatunknak és részese az EBH INVEST további növekedésének és sikereinek!

Miért jó nálunk dolgozni:

  • Hosszú távú munkalehetőséget nyújtunk egy folyamatosan fejlődő vállalatnál
  • Szakmai szempontból izgalmas, változatos projektek sikeréhez járulhat hozzá csapatunk minden tagja
  • Sokrétű munka és megrendelői körrel rendelkezünk
  • Fiatalos, lendületes, rugalmas csapat vagyunk

Feladatok:

  • Magasépítési projektek teljes körű menedzselése
  • A szerződések határidőkön és költségkereteken belüli teljesítése
  • Folyamatos kapcsolattartás megrendelőinkkel, tervezőkkel, alvállalkozókkal, hatósággal
  • Projektek időbeli és pénzügyi ütemezése, erőforrásszükségletek meghatározása
  • Szerződéses határidők betartása és betartatása
  • Előzetesen tervezett költségek tartása
  • Részvétel a megrendelői, alvállalkozói kooperációkon
  • A projektben résztvevők munkájának koordinálása
  • Alvállalkozói szerződéskötés előkészítése, versenyeztetés, döntéselőkészítés
  • Alvállalkozók, beszállítók teljesítési igazolásainak kiállítása

Elvárások:

  • 5-10 éves szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség (építőmérnöki vagy építészmérnöki)
  • Műemlékvédelmi felújításokban szerzett tapasztalat előny!!!
  • Agilitás, rugalmasság, önálló és precíz munkavégzés
  • Magabiztos fellépés, pozitív hozzáállás, megbízhatóság, terhelhetőség
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Stabil, felhasználói szintű szoftver ismeretek (Excel, Word, MS Project), vállalatirányítási rendszer ismerete előny
  • B kategóriás jogosítvány
  • Angol vagy német nyelvtudás előny

Munkavégzés helye:

Országos szinten dolgozó cég keres különböző kivitelezésekre kollégákat. Az építés kivitelezési munkák országszerte, az irodai munkavégzés Budapesten zajlik.

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

Budapest X. kerület

Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődésed, és úgy érzed, szívesen tagja lennél az EBH csapatának, akkor küldd el magyar nyelvű önéletrajzod (bérigény, illetve referencia személy megjelölésével) és motivációs leveled az [email protected] e-mail címre.

Kérjük, motivációs leveledben a következő témákra térj ki:

- Milyen eredményeket, teljesítményt értél el a korábbi pozícióidban?
- Mi fogott meg legjobban a hirdetésünkben?
- Mely - számodra fontos – szempontok befolyásolják egy adott munkahely melletti hosszú távú elköteleződésed?

Állásállás