2024.04.26, Péntek
Épületgépész mérnök – gépész technikus - B Build & Trade Kft.

2021.09.28. 13:17

A B Build & Trade Építőipari és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság 2012-ben kezdte meg kivitelezői tevékenységét magas- és mélyépítési munkák tekintetében. A cég, a tulajdonos és a munkatársak szakmai ismereteire támaszkodva az alapítást követően gyors fejlődésen ment keresztül. A cég teljes mértékben hazai tulajdonú vállalkozás, amely generálkivitelezőként elkötelezte magát a hosszú távon is értéket képviselő, magas színvonalú, modern projektek megvalósítása és a már meglévő épített környezet értékeinek megtartása mellett. Az elmúlt 8 év során számos épület a B Build & Trade Kft. kivitelezésében készült el. A cégvezetés átgondolt üzleti stratégiájának köszönhetően folyamatos a vállalkozás pénzügyi stabilitása. Eredményessége lehetővé teszi a folyamatos fejlődést, előrelépést így mára közel 90 főt foglalkoztató, két telephellyel rendelkező középvállalkozássá nőtte ki magát.

Főbb feladatok, munkák

  • Generálkivitelező cég képviselete a megrendelői kooperációkon
  • Építésvezetőség szakági koordinálása
  • Kapcsolattartás a megrendelővel, tervezőkkel, alvállalkozókkal
  • Műszaki előkészítési munkában való részvétel –alvállalkozói és beszállítói pályáztatás
  • Projektek épületgépészeti árazása
  • Belső műszaki ellenőrzés

Az álláshoz tartozó elvárások

  • FMV jogosultság
  • B kategóriás jogosítvány
  • Precizitás és problémamegoldó képesség
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Önállóság, rugalmasság
  • Kiváló kommunikációs, szervező és problémamegoldó készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (gépészmérnök)
  • Projektirányításban szerzett tapaszta
  • Tapasztalat közbeszerzési projektek irányításában
  • E-napló ismerete

Amit kínálunk

  • Azonnali munkakezdési lehetőség
  • Stabilitást, kellemes munkaköri légkört, és versenyképes bérezést biztosítunk leendő munkatársaink részére
  • Folyamatos szakmai kihívás, fejlődési lehetőség
  • Céges laptop és telefon

Szükséges tapasztalat

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye

  • 1172 Budapest, Cinkotai út

A jelentkezést az [email protected] email címre várják.

Állásállás