2024.04.25, Csütörtök
Gépész műszaki előkészítő - EB HUNGARY INVEST Kft.

2021.11.22. 15:52

Az EB HUNGARY INVEST Kft. 2004 óta tevékenykedik az építőiparban, főleg magasépítési projekteket bonyolítunk, de számos mélyépítési referenciával is rendelkezünk – www.ebhinvest.hu A 2020-as év az eddigi legeredményesebb évünk volt, amikor árbevételünk meghaladta a 12,5 milliárd Ft-ot, dolgozói létszámunk a 70 főt, és egyszerre 15-20 projektet bonyolítottunk az ország különböző pontjain. Dinamikusan fejlődő generálkivitelező cégünkhöz keressük legújabb kollégáinkat az alábbi pozícióba. Légy Te is tagja lendületes csapatunknak és részese az EBH INVEST további növekedésének és sikereinek!

Miért jó nálunk dolgozni:

  • Stabil vállalati hátteret és hosszútávú munkalehetőséget biztosítunk egy folyamatosan fejlődő vállalatnál.
  • Szakmai szempontból izgalmas, változatos projektek sikeréhez járulhat hozzá csapatunk minden tagja.
  • Fiatalos, lendületes, rugalmas és támogató csapat vagyunk, akik erősen törnek előre.
  • Kreatív csapatépítőket és céges rendezvényeket szervezünk.
  • Megjutalmazzuk azokat a munkatársainkat, akik lojalitásukkal és eredményeikkel hozzájárulnak további sikereinkhez.

Feladatok:

  • A műszaki előkészítési tevékenységgel kapcsolatos célkitűző, tervezési, szervezési ellenőrzési és értékelési feladatok elvégzése
  • Elnyert vállalkozási munkák kivitelezésének felelős műszaki-gazdasági felügyelete / ellenőrzése / utókalkulációja
  • Folyamatos piackutatási és új beszállító keresési tevékenység
  • Gépészeti vállalkozási ajánlatok elkészítése
  • Alvállalkozók felkutatása, ajánlatok kérése, kiértékelése, ártükrök készítése, szerződés előkészítés
  • Külső kooperációs értekezleten való részvétel
  • A feladatok végrehajtásának optimalizálása
  • Irodai és terepi munkavégzés

Elvárások:

  • Gépésztechnikus végzettség (Gépészmérnöki végzettség előny) vagy folyamatban lévő felsőfokú Gépészmérnöki tanulmányok
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Legalább 1-2 éves releváns szakmai gyakorlat / tapasztalat
  • Stabil, felhasználói szintű szoftver ismeretek (Excel és Word),
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete előny
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önállóság, precizitás, fejlődni vágyás
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Agilitás, rugalmasság és precíz munkavégzés
  • Magabiztos és határozott fellépés és terhelhetőség
  • Önállóság és proaktivitás

Munkavégzés helye:

Országos szinten dolgozó cég keres különböző kivitelezésekre kollégákat. Az építés kivitelezési munkák országszerte, az irodai munkavégzés Budapesten zajlik.

Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődésed, és úgy érzed, szívesen tagja lennél az EBH csapatának, akkor küldd el magyar nyelvű önéletrajzod (bérigény, illetve referencia személy megjelölésével) és motivációs leveled az [email protected] e-mail címre.

Kérjük, motivációs leveledben a következő témákra térj ki:

Milyen eredményeket, teljesítményt értél el a korábbi pozícióidban?

Mi fogott meg legjobban a hirdetésünkben?

Mely – számodra fontos – szempontok befolyásolják egy adott munkahely melletti hosszú távú elköteleződésed?

Állásállás