2024.04.25, Csütörtök
Hidegburkoló - EB HUNGARY INVEST Kft.

2021.11.22. 16:07

Az EB HUNGARY INVEST Kft. 2004 óta tevékenykedik az építőiparban, főleg magasépítési projekteket bonyolítunk, de számos mélyépítési referenciával is rendelkezünk – www.ebhinvest.hu A 2020-as év az eddigi legeredményesebb évünk volt, amikor árbevételünk meghaladta a 12,5 milliárd Ft-ot, dolgozói létszámunk a 70 főt, és egyszerre 15-20 projektet bonyolítottunk az ország különböző pontjain. Dinamikusan fejlődő generálkivitelező cégünkhöz keressük legújabb kollégáinkat az alábbi pozícióba. Légy Te is tagja lendületes csapatunknak és részese az EBH INVEST további növekedésének és sikereinek!

Téged keresünk, ha…

  • Úgy érzed, hogy hidegburkolóként szerzett tapasztalatod új kihívások elé állítanád
  • Egy fejlődőképes közegre vágysz
  • Önállóan és proaktívan látod el feladataidat,
  • Közvetlen és segítőkész vagy kollégáiddal!

Feladatok:

  • Mindennemű hidegburkolási munkálatok, illetve javítási munkálatok.

Elvárásaink:

  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat
  • Megbízhatóság, szorgalmasság
  • Igényes munkavégzés
  • Budapesti vagy Budapest környéki lakhely

Továbbá szükséges, hogy…

rendelkezz B kategóriás jogosítvánnyal,

és bankszámlaszámmal.

Bérezés: Megegyezés szerint

Munkavégzés ideje: 7:00-tól 17:00-ig

Munkavégzés helye: Budapest, illetve Budapest agglomerációja

Kapcsolattartó: Nagy-Pál Balázs

Kapcsolattartó elérhetősége: 06202527755 / [email protected] / hívható: 8:00 – 17:00 között

Állásállás