2024.03.28, Csütörtök
Senior pénzügyi munkatárs - EB HUNGARY INVEST Kft.

2021.11.22. 16:02

Az EB HUNGARY INVEST Kft. 2004 óta tevékenykedik az építőiparban, főleg magasépítési projekteket bonyolítunk, de számos mélyépítési referenciával is rendelkezünk – www.ebhinvest.hu A 2020-as év az eddigi legeredményesebb évünk volt, amikor árbevételünk meghaladta a 12,5 milliárd Ft-ot, dolgozói létszámunk a 70 főt, és egyszerre 15-20 projektet bonyolítottunk az ország különböző pontjain. Dinamikusan fejlődő generálkivitelező cégünkhöz keressük legújabb kollégáinkat az alábbi pozícióba. Légy Te is tagja lendületes csapatunknak és részese az EBH INVEST további növekedésének és sikereinek!

Téged keresünk, ha egy olyan munkakörnyezetre vágysz, ahol szaktudásod és energiád arra fordíthatod, hogy támogasd leendő vezetőd és csapatod, ugyanakkor ahol válladat nem nyomja a vezetés felelőssége. Ebben a pozícióban szakmailag kiteljesedhetsz és önálló lehetsz, egy vidám, pörgős, energikus és hatékony csapat tagjaként. Az elvárások magasak, nem mindenki tudja megugrani. A feladat sok és bár monotonnak tűnhet mégis mindig más.

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Hosszú távú munkalehetőséget nyújtunk egy folyamatosan fejlődő, ugyanakkor családias légkörű vállalatnál
  • Szakmai szempontból izgalmas, kihívásokkal teli feladatokban, valamint egy növekvő szervezet működésének tökéletesítésében és finomításában vehet részt új kollégánk
  • Fiatalos, lendületes, rugalmas és támogató csapat vagyunk, akik erősen törnek előre
  • Céges masszázs szolgáltatás biztosítja a relaxálást, valamint kiváló kávé, cappuccino segíti a feltöltődést
  • Hangulatos csapatépítéseket és céges rendezvényeket szervezünk
  • Megjutalmazzuk azokat a munkatársainkat, akik lojalitásukkal és eredményeikkel hozzájárulnak további sikereinkhez

Feladatok

  • Projektek pénzügyi/adminisztratív nyomon követése
  • Szállítókkal való kapcsolattartás
  • Vevőkkel való kapcsolattartás
  • Számlázás
  • Könyvelőkkel kapcsolattartás/egyeztetés
  • Utalások megtervezése, előkészítése
  • Havi rendszeres riportok elkészítése
  • Biztosítások ügyintézése

Elvárások

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség
  • Felsőfokú pénzügyi/közgazdasági végzettség előny
  • Építőipari, és/vagy termelő cégnél szerzett tapasztalat
  • Önálló munkavégzés és magasfokú jártasság napi operatív pénzügyi tevékenységek terén
  • Legalább 5 év hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete, erős Excel tudással
  • Bármely ERP rendszer használatában, bevezetésében szerzett ismeret előny
  • Terhelhetőség, pontos, precíz, megbízható munkavégzés

Munkavégzés helye:

Budapest X. kerület

Munkaidő: Teljes munkaidő

Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődésed, és úgy érzed, szívesen tagja lennél az EBH csapatának, akkor küldd el magyar nyelvű önéletrajzod (bérigény, illetve referencia személy megjelölésével) és motivációs leveled az [email protected] e-mail címre.

Kérjük, motivációs leveledben a következő témákra térj ki:

Milyen eredményeket, teljesítményt értél el a korábbi pozícióidban?

Mi fogott meg legjobban a hirdetésünkben?

Mely – számodra fontos – szempontok befolyásolják egy adott munkahely melletti hosszú távú elköteleződésed?

Állásállás