2024.03.28, Csütörtök
Építésvezető (mélyépítés) - KÉSZ Consulting Kft.

2022.01.05. 14:13

Mélyépítési területünk támogatására keresünk építésvezető kollégát - országos projekt helyszíneinkre.

Mi, a KÉSZ Csoport, a régió egyik legszélesebb portfóliójával -, a jövőre nézve pedig további ambiciózus tervekkel rendelkező magyar vállalatcsoportja vagyunk. Bár elsősorban építőipari márkaként ismerhetsz minket, az elmúlt közel 40 évben számos érdekeltségre tettünk szert egyéb piacokon is, mint a szálloda és vendéglátás, ipari technológia, ingatlanüzemeltetés- és fejlesztés, hajó- és vízépítés, szállítmányozás, flottakezelés, vagy épp üzleti szolgáltatások. Több, mint 2000 embert foglalkoztatunk a régióban, Magyarország mellett Romániában, Oroszországban, Ukrajnában, Szerbiában és Németországban is van irodánk. Egymásra alapozunk. A tudásra építünk.

Miben számítunk rád?

  • Mélyépítési kivitelezés helyszíni koordinálásában/ irányításában(művezetők, vagy szerelésvezetők, brigádvezetők)
  • Kiadott feladatok elvégzésének ellenőrzésében
  • Erőforrás- és kapacitás tervezésben
  • Szorosan együttműködsz a tervezőkkel, beszerzéssel, különböző szakágak képviselőivel
  • Rendszeres kapcsolatot tartasz a megrendelőkkel
  • Munka biztonsági és egyéb feltételek betartásában/betartatásában
  • Projekt költségek betartásában
  • Építési naplók, egyéb szükséges dokumentációk elkészítésében

Rád építünk, ha...

  • Legalább középfokú építőipari szakirányú végzettséggel rendelkezel
  • Rendelkezel releváns Építésvezetői tapasztalattal - MÉLYÉPÍTÉSI területen
  • Nem jelent problémát a változó projekt helyszíneken történő munkavégzés (van B kategóriás jogosítványod is)
  • Jól kezeled a konfliktusokat
  • Kiváló szervezőkészséged van

Munkádért cserébe

  • Részt vehetsz országos viszonylatban jelentős projektek megvalósításában
  • Gondoskodó vállalati hátteret, komplex juttatási csomagot kínálunk
  • Munkavégzés jól felszerelt helyszíni projekt irodákban, hetelés esetén helyszíni szállást biztosítunk
  • Szakmai kihívásokkal teli munkakört kínálunk, mely előrelépési lehetőséget rejt magában

Egyéb

  • Egy fiatal, vidám, pörgős csapat tagja lehetsz, ahol a Vezetőd a demokratikus elveket vallja - közvetlen, és könnyen elérhető
  • Jól működő karrier útjaink vannak, amennyiben van ambíciód a további fejlődésre

Az állásra erre a linkre kattintva lehet jelentkezni.

Állásállás