2024.04.27, Szombat
Gazdasági koordinátor (Celldömölk) - Swietelsky Vasúttechnika Kft.

2022.01.12. 15:45

A Swietelsky Vasúttechnika Kft. celldömölki gazdasági feladataihoz - munkatársat keres gazdasági koordinátor munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • Teljesítések gazdasági ellenőrzése, adminisztrálása
  • Számlafolyamatok lebonyolítása: bejövő és kimenő oldalon (bejövő számlák kontírozása, ellenőrzése, kimenő számlák gazdasági részének ellenőrzése, adminisztrálása)
  • Időszakos zárásokban való aktív közreműködés: gazdasági ellenőrzés, elhatárolások meghatározása, terv-tény összehasonlítások
  • Szerződések kezelése: szerkesztés, gazdasági rész kialakítása-pontosítása, adminisztrálás
  • Különböző gazdasági nyilvántartások vezetése, jelentések kezelése
  • Részvétel biztosítékok és biztosítások (káresemények) körüli teendőkben
  • Kapcsolattartás külső partnerekkel, és együttműködés a kollégákkal
  • Támogatott műszaki terület gazdasági adminisztrációja
  • Különböző pénzügyi feladatok (időszakos jelleggel)

Elvárások:

  • Gazdasági felsőfokú képzettség
  • Gazdasági/pénzügyi területeken szerzett tapasztalat, jártasság műszaki és jogi területeken (pl. szerződésjogi alapismeretek)
  • Építőipari vállalatnál szerzett tapasztalat gazdasági részlegen
  • Magas szintű általános számítógép kezelési ismeretek, illetve könyvelési és egyéb nyilvántartó programokban való jártasság
  • Idegen nyelvismeret (angol vagy német)
  • Opcionális: B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • alkalmazkodóképesség, terhelhetőség, jó szervezőképesség
  • önálló- és csapatmunkában szerzett pozitív tapasztalat

Munkavégzés helye:

Celldömölk, illetve alkalmanként a cég egyéb telephelyei.

Jelentkezések: fényképes önéletrajzzal és a bérezési igény megjelölésével a [email protected] e-mail címre (kizárólag az előbbiekben meghatározott módon leadott jelentkezések kerülnek feldolgozásra.)

Állásállás