2024.04.19, Péntek
Generál Projektmenedzser (Kelet-Magyarország) - KÉSZ Consulting Kft.

2022.01.05. 13:50

Generálkivitelezési területünk támogatására keresünk projektmenedzser kollégát - Kelet-Magyarországi projekt helyszíneinkre.

Mi, a KÉSZ Csoport, a régió egyik legszélesebb portfóliójával -, a jövőre nézve pedig további ambiciózus tervekkel rendelkező magyar vállalatcsoportja vagyunk. Bár elsősorban építőipari márkaként ismerhetsz minket, az elmúlt közel 40 évben számos érdekeltségre tettünk szert egyéb piacokon is, mint a szálloda és vendéglátás, ipari technológia, ingatlanüzemeltetés- és fejlesztés, hajó- és vízépítés, szállítmányozás, flottakezelés, vagy épp üzleti szolgáltatások. Több, mint 2000 embert foglalkoztatunk a régióban, Magyarország mellett Romániában, Oroszországban, Ukrajnában, Szerbiában és Németországban is van irodánk. Egymásra alapozunk. A tudásra építünk.

Miben számítunk rád?

  • Létesítmények teljes körű megvalósításában, a szerződéstől az átadásig
  • Építésvezetők és a teljes projekt csapat munkájának koordinálásában
  • Megrendelővel történő teljes körű kapcsolattartásban
  • Projektek műszaki és pénzügyi ütemtervének elkészítésében és nyomon követésében
  • Riportok, beszámolók készítésében
  • Erőforrások hozzárendelésében kivitelezési folyamatokhoz

Rád építünk, ha...

  • Felsőfokú építőmérnöki, esetleg építészmérnöki diplomával rendelkezel
  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalatod generálkivitelezési területen
  • Ebből minimum 3 év projektvezetés
  • Felelős műszaki vezetői jogosultságod van
  • Nem gond az önálló döntéshozatal, kiemelkedő problémamegoldó és magas fokú kommunikációs készséggel bírsz
  • Projektszemléletű a gondolkodásmódod

Munkádért cserébe

  • Egy 2000 fős építőipari nagyvállalat stabil tagja lehetsz, nálunk a biztos háttér garantált
  • Év végén egy 13. havi jutalommal köszönjük meg a kollégák egész éves munkáját
  • Jutalmazzuk a fáradozásaidat, hiszen egy kompetenciaértékeléssel egybekötött teljesítményértékelés vár rád, mely után egy 14. havi bónuszra is jogosult leszel
  • Egy komplex, széleskörű egészségbiztosítással gondoskodunk kollégáink egészségéről
  • Igyekszünk kényelmessé tenni a mindennapokat, nyári táborokat szervezünk a KÉSZ-es gyerekeknek
  • Gondolunk a kikapcsolódásra is, kényelmes, KÉSZ-es üdülőnkben pihenhetsz, akár Balatonon, akár Horvátországban
  • A sikeres projekt zárásokat, FMV-t további bónuszokkal honoráljuk

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás

Az állásra erre a linkre kattintva lehet jelentkezni.

Állásállás