2024.04.19, Péntek
Magasépítési technológus - KÉSZ Consulting Kft.

2022.01.05. 14:21

Minőségirányítási, munkavédelmi, tűz- és környezetvédelmi feladatait ellátó tagvállalatunk magasépítési technológus munkatársat keres, aki szeretne építés kivitelezési projektek támogatása kapcsán szakmailag fejlődni és változatos - mind irodai, mind projekthelyszíni - feladatokat elvégezni.

Mi, a KÉSZ Csoport, a régió egyik legszélesebb portfólióval rendelkező, és az elmúlt 40 évben folyamatosan növekedő, ambiciózus tervekkel rendelkező magyar vállalatcsoportja vagyunk. Bár elsősorban építőipari márkaként ismerhetsz minket, számos érdekeltségünk van egyéb piacokon is, mint a szálloda és vendéglátás, ipari technológia, ingatlanüzemeltetés- és fejlesztés, hajó- és vízépítés, szállítmányozás, flottakezelés, vagy épp üzleti szolgáltatások. Több, mint 2000 embert foglalkoztatunk a régióban, Magyarország mellett Romániában, Oroszországban, Ukrajnában, Szerbiában és Németországban is van irodánk. Egymásra alapozunk. A tudásra építünk.

Miben számítunk rád?

  • Részt veszel a műszaki kontrolling tevékenységben
  • Technológiai utasítások készítésében,
  • Mintavételi- és megfelelőség igazolási tervek készítésében,
  • Alkalmazott anyagok megfelelőség igazolásában,
  • Laboratóriumi vizsgálatok koordinálásában,
  • Betontechnológiai feladatokban,
  • Szabványok előírásainak alkalmazásában,
  • Vállalkozási dokumentumok készítésében,
  • Minőségirányítási rendszer működtetésében.

Rád építünk, ha...

  • Releváns építőipari tapasztalattal rendelkezel,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismereteid vannak (MS.Office)
  • Pontosan, precízen végzed a munkád, igényled a szakmai fejlődést,
  • B kategóriás jogosítványod van,

Munkádért cserébe

  • Komplex juttatási csomag vár rád (13. havi prémium, cafeteria, széles körű egészségbiztosítási csomag, bónusz)
  • A határidők betartása mellett rugalmas munkavégzést biztosítunk
  • Heti 1-2 alkalom home office lehetőség adott

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Angol és / vagy német nyelv ismerete,
  • 1-2 éves építőipari tapasztalatod van,
  • Építő- vagy építészmérnök végzettséggel rendelkezel.

Egyéb

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Az állásra erre a linkre kattintva lehet jelentkezni.

Állásállás