2024.03.29, Péntek
Építésvezető - Weinberg ’93 Kft.

2022.02.17. 08:00

A Weinberg 1993-ban alakult Sárospatakon, magyar magántulajdonú társaságként; napjainkban a hazai magas- és csarnoképítés egyik legdinamikusabban fejlődő, meghatározó piaci szerepet betöltő képviselője. Fő profilunk az ipari létesítmények generálkivitelezése: fennállásunk óta több mint 500 épületet kiviteleztünk; mérnökeink száma meghaladja az 50 főt; a mai kor igényeinek megfelelve integrált vállalatirányítási rendszerben dolgozunk. Folyamatosan bővülő megrendeléseink miatt keressük új munkatársunkat.

Feladatok, amelyek Rád várnak:

  • építési munkák műszaki, szakmai irányítása, ütemterv szerinti vezetése
  • projekt-dokumentálásban való részvétel
  • kapcsolattartás projektvezetővel, alvállalkozókkal, beszállítókkal
  • anyagok, eszközök, emberi erőforrás koordinálása
  • építési megbeszéléseken való aktív részvétel és közreműködés

Te vagy az ideális jelölt, amennyiben:

  • építőipari végzettséggel rendelkezel
  • minimum 2 év építésvezetői szakmai tapasztalatod van
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel
  • megbízhatóan és felelősségteljesen dolgozol
  • kiváló a szervező- és a problémamegoldó képességed

Az állás betöltéshez előnyt jelent, ha:

  • érvényes felelős műszaki vezetői jogosultsággal rendelkezel
  • ismered az AutoCAD tervezői programot
  • ipari létesítmények, csarnokok generálkivitelezése terén tapasztalattal rendelkezel
  • acélszerkezet-szerelés terén tapasztalattal rendelkezel
  • kommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudással rendelkezel

Amit kínálunk:

  • Piacképes jövedelemmel és juttatásokkal díjazzuk a munkádat.
  • Szakmai kihívást jelentő, változatos, felelősségteljes feladatokkal találkozhatsz.
  • Magasan kvalifikált, tapasztalt projekt-team tagja leszel.
  • Lehetőséget biztosítunk a folyamatos szakmai fejlődésre és a nyelvtanulásra.
  • Dinamikus, barátságos csapatban dolgozhatsz, jó hangulatú, családias légkörben.
  • Rendszeres céges programokkal színesítjük a dolgos hétköznapokat.
  • Ha szeretnéd építeni a karriered, jelentkezz hozzánk!

Állás részletei:

  • Szerződés típusa: határozatlan idejű, teljes munkaidő
  • Munkavégzés helye: Magyarország területén belül változó elsősorban: Közép-Magyarország (jelenleg: Pest megye / Budapest)
  • A jelentkezéseket a [email protected] címre várjuk.
  • Ha csak érdeklődsz, hívj minket a 06 20 929 3651 számon.
Állásállás